Aktualności - grudzień

Placówka wzięła udział w konkursie ogłoszonym przez Powiatowe Centrum Kultury w Strzelcach Opolskich na wykonanie ozdoby na choinkę. Dziękujemy p. Jolancie Prudło za dostarczenie prac do organizatora konkursu w Strzelcach Opolskich.

Zachęcamy Rodziców do włączenia się do naszej akcji GÓRA GROSZA. Monety 1, 2, 3 groszowe zbieramy w grupach. Zostaną przekazane dzieciom nie wychowującym się w swoich rodzinach. Akcja trawa do 23 grudnia 2015 r.

3 grudnia - czwartek - spotkanie z górnikiem - p. Marianem Kopania. Prezentacja multimedialna "Węgiel - czarne złoto" przygotowana przez p. Asię.

7 grudnia - poniedziałek - godzina 9.45 - nasze przedszkole odwiedzi Św. Mikołaj. Paczki przygotowała Rada Rodziców w cenie 25 zł dla każdego dziecka.

Wzorem ubiegłych lat organizujemy w placówce akcję SZLACHETNA PACZKA. Produkty żywnościowe, słodycze, środki czystości można składać do koszyczka wystawionego na oknie w szatni. Akcja trwa do 18 grudnia. Za wszelką okazaną pomoc serdecznie dziękujemy.

Spotkanie członków Rady Rodziców - 9 grudnia - środa o godzinie 16.00 w kancelarii.

Pieczenie ciasteczek i pierniczków w grupach

Rodziców chętnych do pomocy przy pieczeniu prosimy o zadeklarowanie swojego udziału u nauczycielek.

Biedronki - p. Basia - 9 grudzień - środa 9.15 - pieczenie i lukrowanie

Pszczółki - p. Magda - 10 grudzień - czwartek 9.30 - pieczenie, 11 grudzień - piątek - lukrowanie

Mrówki - p. Kornela - 11 grudzień - piątek - godz. 9.30 - pieczenie i lukrowanie

Motylki - p. Asia - 15 grudzień - wtorek - godz. 9.30 - pieczenie i lukrowanie

14 grudzień - poniedziałek - godz. 13.30 - placówka bierze udział w konkursie "Ze Śląskiem na Ty". Nasze przedszkole reprezentują Alexandra Halenka i Łukasz Kilisz pod opieką p. Basi.

16 grudnia - środa - Pan Burmistrz Łukasz Jastrzembski zaprosił dzieci do ubrania choinki w Urzędzie Miejskim. Ustalono, że co roku w tym wydarzeniu będzie brała udział najstarsza grupa w przedszkolu. W tym roku - grupa Motylki (p. Asia)

17 grudzień - czwartek - wręczenie nagród uczestnikom IV RODZINEGO KONKURSU BOZONARODZENIOWA OZDOBA. W konkursie wzięło udział 31 rodzin. Za zaangażowanie serdecznie dziękujemy.

JASEŁKA W GRUPACH Z UDZIAŁEM RODZICÓW W SALI NA PARTERZE

16 grudzień - środa - godz. 16.00 - grupa Mrówki (p. Kornela)

17 grudzień - czwartek - godz. 16.00 - grupa Biedronki (p. Basia)

18 grudzień - piątek - godz. 16.00 - grupa Pszczółki (p. Magda)

21 grudzień - poniedziałek - godz. 16 - grupa Motylki (p. Asia)

22 grudzień - wtorek - godz. 10.30 - uroczysta wigilia z udziałem zaproszonych gości. Dzieci otrzymają upominki ze środków placówki. Dzieci obowiązuje strój galowy. Jasełka w tym dniu przedstawi grupa Motylki pod opieką p. Asi.

W dniach 23 grudzień oraz od 28 do 31 grudnia placówka pełni dyżur w godzinach od 6.30 - 16.00. Dzieci, które będą obecne w tym okresie w placówce prosimy o wpisanie na listę znajdującą się na stoliku w kancelarii.

Wigilia - 24 grudzień - czwartek - ZAJĘCIA W PRZEDSZKOLU NIE ODBĘDĄ SIĘ