Aktualności - styczeń

Od dnia 1 stycznia 2016 r. ulegają zmianie stawki za wydawane w przedszkolu posiłki:

śniadanie - 1,80 zł

obiad - 2,60 zł

podwieczorek - 1,10 zł

8 stycznia - piątek - nasi wychowankowie zostali zaproszeni przez p. dyrektor Szkoły Podstawowej B. Górną do obejrzenia Jasełek w wykonaniu uczniów klas II. Prosimy o ubiór dzieci odpowiedni do tego wyjścia.

Dziękujemy Rodzicom za włączenie się do akcji Szlachetna Paczka. Dzięki Państwa ofiarności sprawiliśmy radosne święta 5 rodzinom.

Z dniem 32 grudnia zakończyliśmy akcję Góra Grosza. Wspólnie udało nam się zebrać 13325 monet o wartości 291.63 zł. Monety zostaną przekazane dzieciom nie wychowującym się w swoich rodzinach. Dziękujemy za Państwa udział w akcji.

Uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka w naszym przedszkolu:

• 21 styczeń - czwartek - godz. 10.00 - grupa Biedronki (p. Basia)
  • 22 styczeń - piątek - godz. 10.00 - grupa Motylki (p. Joasia)
  • 25 styczeń - poniedziałek - godz. 10.00 - grupa Mrówki (p. Kornela)
  • 28 styczeń - czwartek - godz. 10.00 - grupa Pszczółki (p. Magda)

Tradycją w naszym przedszkolu jest wypiek ciast na tę uroczystość przez nasze mamy. Chętne osoby prosimy o zgłoszenie się do wychowawczyń.

Bal karnawałowy w naszym przedszkolu odbędzie się dnia 29 stycznia w piątek.